gadżety harry potter

Bycie fanem Harrego Pottera to piękna sprawa. Nie dość, że książka wyszła stosunkowo dawno, to nadal przyciąga swoją magią nowych zwolenników. Jest to zupełnie inna lektura, aniżeli te, które znamy z ławek szkolnych. Jeżeli jesteś fanem tejże serii, to zapewne chciałbyś kupić sobie coś, co sprawi ci ogromną przyjemność, a nie jest tak oczywiste jak koszulka czy naszywka. Mamy 3 pomysły na gadżety, które niekoniecznie muszą być wymyślone od razu. Aby się o nich dowiedzieć więcej, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Różdżki

Każdy fan chociaż przez chwilę chciałby stać się takim czarodziejem jak Harry Potter i rzucać takie same zaklęcia. Oczywiście, wiązałoby się z naprawą świata, ale któż by się nie podjął tego pięknego zadania? Jeżeli chodzi o gadżety Harry Potter (więcej pod linkiem: https://pixel-shop.pl/harry-potter), to na pewno jest to coś nietypowego, co może się doskonale sprawdzić jako prezent dla fana serii J.K. Rowling.

Magiczna lampa

Chcąc zostać takim doskonałym magikiem jak Harry Potter trzeba mieć magiczną lampę, a akcesoria Harry Potter, które można znaleźć w sklepach są tak bardzo rozbudowane, że jest ich spora ilość. Magiczna lampa może być gadżetem, który będzie w smutne dni podnosić na duchu, a dzięki niej prawdziwy fan nie będzie się nigdy załamywać.

Powerbank Harry Potter

Jeżeli chodzi o akcesoria Harry Potter, to przygotowaliśmy nie lada gratkę dla prawdziwych fanatyków, a konkretnie powerbank, z którego przecież korzystamy wszyscy. Dzięki niemu twój telefon będzie mieć magiczne moce, a ładowanie telefonu przebiegnie w przyjemniejszy sposób. To absolutny must-have dla miłośnika Harry’ego Pottera.