Każdy fan popkultury pragnie cieszyć się z obecności ulubionego bohatera w swoim domu. Dziś niezależnie od tego, czy identyfikujemy się z fandomem DC, Harry Potterem czy inną postacią z ulubionej gry, komiksu, bajki czy filmu możemy zakupić jedyną w swoim rodzaju figurkę Funko Pop.

Figurki Funko Pop – oryginalne postacie z filmów, gier i komiksów

Te wyjątkowe, niezwykle ciekawe figurki są produkowane przez znaną amerykańską firmę Funko. Gadżety te są wykonane z trwałego w użytkowaniu winylu, dzięki czemu przez długi czas wyglądają jak nowe.

Ich charakterystyczną cechą są duże oczy oraz głowy, którymi często potrząsają w wybranym kierunku. Zazwyczaj mają one dziewięć centymetrów wysokości, ale czasem na rynku pojawiają się również nieco większe modele.

Szeroki wybór figurek Funko Pop

Te urocze figurki przedstawiają wiele znanych postaci. W szerokiej ofercie wielu sklepów można znaleźć niezwykle ciekawe figurki anime czy superbohaterów. Ponadto odzwierciedlają one postacie z gatunku fantasy, gier komputerowych oraz wielu filmów fabularnych, takich jak np. „La La Land” czy kultowych animacji Disneya takich jak „Toy Story”.

W bogatej ofercie Funko POP każdy fan może znaleźć swoją ulubioną postać. Każda z figurek w pełni odzwierciedla popkulturowe postacie, które to mają identyczne stroje oraz są utrzymane w odpowiedniej kolorystyce. A ich charakterystyczne atrybuty to na przykład łuk Hawkeye’a czy też pistolety bohaterów „Facetów w Czerni”.
Wręczając taką oryginalną figurkę bliskiej osobie z pewnością można jej sprawić wielką przyjemność.