zabawki

Zaangażowanie w prawidłowy rozwój dziecka trwa niezmiennie od pierwszych chwil życia. Pozornie bierne niemowlę, które przyszło na świat, przez pierwszy rok swojego życia, odrywa najwięcej bodźców, wśród których oczywiście najważniejszy jest dotyk i emocje rodziców.
Rynek jednak już od pierwszych momentów oferuje szereg zabawek i akcesoriów, które pomagają rodzicielom w edukacji i pielęgnacji malucha. Oferta zostaje stale wzbogacana, ze względu na postęp i zmieniające się czasy, jednak klasyka niektórych produktów zawsze pozostaje niezmienna i jest szeroko doceniana.

Wyprawka dla niemowlaka

Dużym wyzwaniem dla świeżo upieczonych rodziców jest powrót do domu z maleństwem, które kilka dni wcześniej opuściło brzuch mamy. Zmierzenie się z wszystkimi czynnościami po raz pierwszy wiąże się z dużymi emocjami. Hurtownia zabawek Szczecin poprzez swoje doświadczenie wspiera pierwsze momenty rodzicielstwa, a także pozwala się na nie przygotować wcześniej, pomagając skompletować niezbędną wyprawkę.
Wśród niezliczonych artykułów można odnaleźć kocyki, rożki, wanienki, smoczki, akcesoria do pielęgnacji, oraz kosmetyki od pierwszych dni życia – zobacz więcej tutaj.

Powolne odkrywania świata

Kiedy emocje związane z pierwszymi czynnościami przechodzą już w rutynę, maluch zaczyna pomału odkrywać świat dookoła siebie. Idąc naprzeciw oczekiwaniom, hurtownia zabawek Szczecin posiada zabawki stymulujące rozwój dzieci od pierwszych dni życia, czyli zabawki sensoryczne, maty edukacyjne, grzechotki i pozytywki.

Wiedząc, że rozwój niemowlęcia na początku jest bardzo ograniczony, szczególny nacisk kładziony jest na ofertę zabawek uspokajających, sensorykę, oraz wspieranie rozwoju zmysłów małego człowieka.