smoczek do butelki

Mając świadomość tego, że karmienie piersią jest najbardziej naturalną czynnością związaną z macierzyństwem, marka Tommee Tippee produkuje wiele akcesoriów wspomagających ten proces i ułatwiający go. Jednak częstym problemem, bądź świadomym wyborem mamy jest sztuczne karmienie dziecka, dlatego firma oferuje wiele pomocy, oraz dodatków ukierunkowanych na podawanie sztucznego mleka maleństwu.

Kraina mlekiem płynąca

Oferta skierowana dla mam karmiących piersią, rozpoczyna się od często wybieranego produktu, czyli silikonowych osłonek na brodawki. Naturalny proces karmienia często bowiem wiąże się przykrymi dolegliwościami pękających lub obolałych piersi. Idealnym rozwiązaniem jest silikonowy kapturek, który działa jak druga warstwa skóry, niosąc ulgę mamie, ale również idąc z pomocą dziecku. Ergonomiczny kształt produktu sprawia, że picie mleka przez malucha nie przynosi mu żadnych problemów. Nakładka pozbawiona jest smaku oraz zapachu, co oznacza, iż dziecko nadal czuje tylko komfortowy dla niego kontakt i bodźce swojej mamy.

Dla pań, których natura obdarzyła dużą ilością pokarmu, firma produkuje funkcjonalne pojemniki do przechowywania mleka, które bardzo ułatwiają magazynowanie odciągniętego napoju. Wygoda produktu polega na tym, że mama może odmierzać ilość płynu poprzez miarkę umieszczoną na pojemniku, a wysokogatunkowe tworzywo z którego zostały wykonane zapewnia atestowaną jakość, oraz możliwość przechowywania mleka w lodówce lub zamrażalniku.
Oferta i cennik produktów Tommee Tippee – Bebito