kit&kin pieluszki 1

Obecnie duży nacisk kładzie się na to, żeby wszystkie produkty spełniające najwyższe standardy jakości, były przyjazne dla środowiska. Jednym z takich produktów są pieluszki Kit&Kin, które zaprojektował Emma Lee Bunton.

Emma Lee Bunton to wokalistka zespołu Spice Girls a obecnie mama. Zaprojektowane przez nią pieluszki cieszą się ogromnym powodzeniem, gdyż zostały z nich wyeliminowane cechy nieprzyjazne dla dziecka i środowiska. Przykładem może być pieluszka Kit&Kin https://www.aptekagalen.pl/kit-kin-biodegradowalne-pieluszki-jednorazowe-rozmiar-1-mini-2-6kg-40szt której naturalne aspekty i bardzo bogata specyfikacja, pomogą każdemu rodzicowi.

Najmniejszy rozmiar to Kit&Kin pieluszki 1, które są przeznaczone dla dzieci o wadze 2-6 kg.

pieluszki

Czym się wyróżniają pieluszki Kit&Kin?

Jest to produkt bardzo przyjazny dla skóry dziecka, pozbawiony substancji toksycznych, takich jak ftalany, wybielacze, lateksy, sztuczne substancje zapachowe czy inne alergeny. Skóra dziecka swobodnie oddycha i nie ma styczności z czynnikami wywołującymi alergię.

Pieluszki uzyskały pozytywną opinię pediatrów, dermatologów i położnych.
Poza tym są w pełni biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.

Z czego pieluszki są wykonane?

Część syntetycznych materiałów, które są w normalnych pieluchach wszechobecne, zastąpiono materiałami pochodzenia naturalnego. Zewnętrzna warstwa pieluszki wykonana jest ze skrobi roślinnej, pochodzącej ze zrównoważonych upraw.

Warstwa wewnętrzna to polimer, który jest w pełni biodegradowalny, a otrzymuje się go z odnawialnych surowców naturalnych, takich jak mączka kukurydziana.

Sam wkład jest pochodzenia roślinnego. Jest to niebielona chlorem pulpa roślinna. Pochodzi ona z lasów zarządzanych ekologicznie.