Nowo narodzone niemowlę to wyjątkowo wrażliwa istotka. Dlatego też nie wolno na niej samowolnie eksperymentować i trzeba jej zapewnić jak najlepszą opiekę. Troska ta dotyczy także kwestii karmienia. Mleko Bebilon Profutura 1 to przetestowany i bezpieczny pokarm dla niemowląt.

Na czym polega wyjątkowość mleka Bebilon Profutura 1?

Na tym, że łagodnie obchodzi się z wrażliwymi dziecięcymi brzuszkami, a do tego po nim dzieciaki rosną jak na drożdżach. Mleko modyfikowane Bebilon Profutura 1 wspiera również rozwój wzroku, kondycję mięśni, a nawet mowy u dziecka. Dlatego też jego podawanie powinno być kontynuowane co najmniej do szóstego miesiąca życia, dopóki nie nastąpi pora na zmianę mleka.

Komu przysłuży się mleko Bebilon Profutura 1?

Na pewno wcześniakom i dzieciom, u których karmienie piersią okazało się niemożliwe. Z jego dobrodziejstw mogą skorzystać dzieci z niską wagą urodzeniową. Dzięki jego stałemu spożywaniu na pewno przybędzie im kilogramów. Mleko Bebilon Profutura 1 z Apteki Galen jest polecane także maluszkom, którym nie wystarcza zupełnie pokarm matki. Dzięki niemu przynajmniej nie będą niedożywione i marudne.

Czy można samemu przejść na mleko Bebilon Profutura 1?

Nie można o tym zadecydować samemu. Taką decyzję może podjąć w naszym imieniu wyłącznie lekarz pediatra. On doskonale będzie orientował się, czy takie wspomaganie modyfikowanym mlekiem, będzie naszemu skarbowi w ogóle potrzebne. Jeśli tak, na pewno nas o tym poinformuje i poinstruuje, jak prawidłowo dawkować mleko Bebilon Profutura 1.