Zastanawiasz się nad dodatkowym rozwojowym zajęciem dla Twojego dziecka? Postaw na naukę języków — odpowiednio zrealizowana może być nie tylko pożyteczna, ale także może być świetną zabawą i być może stać się nowym hobby Twojej pociechy! Nauka angielskiego online dla dzieci niesie za sobą mnóstwo korzyści oraz niesie szereg możliwości, które nie zawsze są dostępne na szkolnych zajęciach czy kursach.

Korzyści płynące z nauki angielskiego online

Zajęcia prowadzone wirtualnie są coraz częściej wybieraną metodą nauki języka w obecnych czasach. Kiedy niepewne jest prowadzenie zajęć na żywo, zajęcia online są bardziej stabilną formą nauki dostępne o ustalonych wcześniej porach. Dodatkowo angielski online daje możliwość nauki z wielu źródeł naraz — wykorzystanie metod wideo, audio, a także wszelkiego typu platform czy nawet gier sprawia, że nauka staje się zabawą, przez co przynosi lepsze efekty. Wszystkie niezbędne materiały są również dostępne online, nie trzeba pamiętać o zabieraniu stosów zeszytów i książek, a najpotrzebniejsze rzeczy do zapamiętania można łatwo wydrukować. Co ważne, lekcje online mogą być z powodzeniem prowadzone w grupie, ale także indywidualnie, dzięki czemu dziecko będzie miało możliwość wybrać najodpowiedniejszą dla siebie metodę nauki. Dodatkowo możliwe jest także dopasowanie czasu trwania zajęć pod kątem wieku dziecka, aby optymalnie wykorzystać jego koncentrację.

Angielski online — nauka z nowymi możliwościami

Nauczanie online niesie za sobą mnóstwo zalet przewyższających tradycyjne nauczanie. Przede wszystkim, lekcje 1:1 są dostosowywane pod potrzeby dziecka, a także jego możliwości koncentracji, przez co nie muszą one trwać godzinami, aby przynieść skutek — często wystarczająca jest już 25-minutowa lekcja. Dodatkowo, lekcje online często prowadzą native speakerzy, których wymowa i znajomość języka jest nieporównywalnie lepsza od tych, którą posiadają polscy nauczyciele.
Sprawdź, czy nauka angielskiego online będzie dla Twojego dziecka dobrą metodą, dzięki:
– nauce przez zabawę,
– nauce opartej na kilku metodach nauczania,
– optymalnej długości lekcji,
– zajęciom 1:1