Minecraft to z pozoru prosta gra, jednak pozwala na wyzwolenie swojej kreatywności i u dzieci i u dorosłych. Kolorowe biomy, kwadratowe zwierzątka i nieustępliwe potwory to tylko początek wielkiej przygody, którą można rozpocząć wraz z początkiem gry.

W minecrafcie można stworzyć imponujące budowle, serwer, na którym poznaje się przyjaciół na lata czy po prostu miło spędzić dzień szukając diamentów – nic dziwnego, że gra ma tyle fanów! 

Gadżety minecraft 

Gra pozwala na bycie kreatywnym nie tylko w grze! Producenci gadżetów ciągle wprowadzają na rynek nowe propozycje, dzięki czemu fani mogą udekorować dom i w grze i w rzeczywistości. Lampka złożona z kolorowych bloków albo w kształcie głowy creepera to świetny wybór na urozmaicenie wnętrza.

Do kompletu idealnie sprawdzą się plakaty na ścianę z Minecrafta, a oprócz tego naklejki na ścianę – dzięki temu codziennie będzie można przenosić się w świat gry. Dla spóźnialskich idealny będzie budzik w kształcie klocka dirtu – nie tylko ciekawie wygląda, ale też pomoże być zawsze na czas. 

Akcesoria dla prawdziwych fanów!

Gadżety z minecraft to nie tylko rzeczy, które można postawić w pokoju. Prawdziwi fani gry mogą pokazać swoją miłość do gry również poprzez ubiór! Czapka z diamentowym mieczem czy zombie doda stylu każdemu outfitowi, a na chłodniejsze dni można wybrać gruby szalik ze wzorem creeperów.

Ze sobą można zabrać również butelki termiczne z motywem Minecraft, na pewno zwrócą na siebie uwagę. Do domu lepiej sprawdzą się zwykłe kubki, ale szczególnie warte uwagi są te, które są w niestandardowych kształtach, na przykład z kilofem zamiast ucha. 

Minecraft gadżety